Peale pikka pausi jätkub karikasari pühapäeval Laitses

20.05.2020

Eriolukord ning viirusepuhang on pannud kogu maailmas autospordi teadmata ajaks seisma. Samuti oli pausil ka krosskartide karikasari. Nüüd on aga piirangud hakanud leevenema ning hooaja kolmas etapp leiab aset pühapäeval, 24. mail LaitseRallyParkis. Võidusõitjad juba ammu kibelevad rajale tagasi ning hetkel on ka suur hulk võistlejaid andnud teada starti tulekukst. Kuna Eesti ei ole veel saanud täielikult viirusevabaks toimub kolmas etapp ilma pealtvaatajateta. Võistlejatel on kaasa lubatud võtta vaid oma oma abistav mehaanik, kuid võistlejad ei saa unustada et jälgida tuleb 2+2 reeglit boksialas. Seega kindlasti saab see olema võistljate jaoks hoopis teistmoodi võistluspäev.

Meenutame siis mis enne eriolukorda toimus. Kaks esimest etappi on sellel hooajal võitnud Karl Martin Miliste. Kas tema edu jätkub ka Laitses selgub juba pühapäeval.

Punktitabeli esikolmik enne kolmandat etappi:

I - Karl Martin MILISTE
II - Peep LANGEPROON
III - Margus MILISTE

Kuna pealtvaatajaid seekord ei ole lubatud siis fännid ei pea kurvastama. Kogu üritust kannab üle OHO LIVE TV EESTI ning aegu saab jälgida ka ASPER TIMINGU vahendusel.
Lisaks krosskartidele on stardis ka Superkrossi karikasarjas võistlevad autod vähemalt viies erinevas võistlusklassis.

Esimesed treeningsõidud ja kvalifikatsioonisõidud algavad kell 10.30.

Võistluse korraldaja: Superkross | Erki Sport MTÜ
Võistluse karikad paneb välja: MILWORKS OÜ

Seega püsime seekord kodus ja jälgime ülekannet juba pühapäeval veebi vahendusel!

Foto: Taivo Treumuth