Noortest võidutseb endiselt Raag, 650-nes võitis Karl Martin Miliste

21.06.2022

Terminal Oil Eesti Meistrivõistlused rallikrossis jätkusid 18. juunil Misso rallikrossi rajal. Misso etapi näol oli tegemist hooaja kolmanda etapiga. Missos said võistlejad kogeda erinevaid tingimusi - kui päev algas täiesti kuivades tingimustes ning võistlusrada isegi tolmas, siis päeva keskel said võistlejad ka vihma ning kogeda sai väga libedat asfalti, kui ka pori. Teises pooles muutus ilm jälle ilusaks ning finaalid peeti juba kuivades oludes.

Crosskart 125
Eelsõitude kiireim mees oli Missos kodurajal võistlev Armin RAAG (108), kes kolmest eelsõidust kaks võitis. Esikolmikusse mahtusid veel Patrick SARAPUU (172) ja Jonathan Lee MÄE (165). Põnevas finaalis käis kõva duell esikoha peale RAAGi ja SARAPUU vahel, millest väljus võitjana Armin RAAG.

Crosskart 125 TOP3:
I - Armin RAAG (108)
II - Patrick SARAPUU (172)
III - Georg Steve SUPPER (142)

Crosskart 650
Võistlusklassis Crosskart 650 näitas päeva esimeses pooles head kiirust eelmistel etappidel võitnud Laur LANGEPROON (602), kes kolmest eelsõidust kaks võitis. Esikolmikusse mahtusid kvalifikatsioonide põhjal veel Karl Martin MILISTE (616) ja Margus MILISTE (808). Finaal segas nüüd aga hoolega kaarte. Esimeses kurvis ei tahnud krosskardid kuidagi ära mahtuda ning toimus mitu kontakti, millest Laur LANGEPROON isegi korraks tee äärde jäi. Kontaktivabalt sai hästi minema Karl Martin MILISTE, kes asus koheselt ka sõitu juhtima ja edu kasvatama võttes kindlakäeliselt finaalis ka võidu.

Crosskart 650 TOP3:
I - Karl Martin MILISTE (616)
II - Rait SÖÖT (699)
III - Laur LANGEPROON (602)

Terminal Oil Eesti Meistrivõistlused Rallikrossis jätkuvad juba 2. juulil Põltsamaa külje all Piiroja krossirajal.

Fotod: Marko Leesi