Nädalavahetusel jätkub võistlussari auto24ringi krossirajal

16.06.2020

Kuigi rahvusvahelised võistlused selleks hooajaks on tühistatud ei pea meie siin kurvastama, kuna Eesti karikavõistluste võistlussari läheb täies hoos edasi. Juba sellel pühapäeval, 21. juunil vahetult enne jaanipäeva toimub Audrus auto24ringi krossirajal hooaja neljas etapp. Kui hooaja alguses said võistlejad võistelda 100% asfaltkattega Audru Põhjaringil, siis nüüd sõidetakse võidu hoopis rallikrossirajal (rajakatteks vaheldumisi asfalt ja pinnas). Antud krossiosa rajalõiku pole juba mitu aastat kasutatud, kuid nüüd on ta jälle võistluskalendris sees. Saab kindlasti olema põnev ning vaatame kas vanadel olijatel, kes antud rajalõigul aastaid tagasi võistlesid on ka eelis uute noorte võidusõitjate ees. 

Hetkel on hooaja punktitabelit peale kolmandat etappi juhtimas Karl Martin Miliste - 55 punktiga. Siiski ei saa Karl Martin võtta rahulikult, kuna vaid 2 punkti kaugusel on temast Peep Langeproon (53 punkti). Samuti peavad arvestama kindlasti mõlemad mehed ka kolmandal etapil väga võimsa esinemise teinud Davis Tobiasega, kes kõik sõiduvõidud eelmisel etapil võitis. Milliseks kujuneb jõudude vahekord sellel korral selgub juba pühapäeval.

Karmid piirangud suurürituste korraldamiseks on endiselt veel alles ning nagu ka eelneval etapil tuleb ka seekord pealtvaatajatel jääda koju. Pealtvaatajad võistlusele lubatud ei ole! Loodame, et juba järgnevatel etappidel saavad ka fännid ikka tulla oma lemmikutele kaasa elama. 

Täieliku hooaja puntktabeli leiab SIIT

Lisaks krosskartidele on stardis ka superkrossi võistlusmasinad. 

Foto: Janek'i rallifotod