Laitses jätkub ülitasavägine võistlussari krosskart.ee karikatele

23.07.2019

Krosskartide karikavõistluste sari jätkub juba järgneval pühapäeval, 28. juulil LaitseRallyParkis, Harjumaal, kus peetakse juba hooaja neljas etapp. Tegemist on talvel ära jäänud etapi asendusetapiga. Korra on Laitses juba sellel hooajal võisteldud. Laitse võistlusrada kuulub kindlasti enamus sõitjate lemmikute hulka, seetõttu on Laitse rada ka kahel korral sellel hooajal võistluskalendris esindatud. Tegemist on kaasaegse võistlusrajaga, kust ei puudu nii kiired asfaldikurvid kui ka aeglased kruusakurvid.  Samuti on kogu rada väga hästi jälgitav pealtvaatajatele. 

Eriti põnevaks on läinud enne Laitse võistlust hooaja punktitabelis. Hooaja alguses mitte eriti hästi minema saanud Karl Martin Miliste on tänu headele tulemustele viimastel etappidel läinud hooaega juhitima. Siiski ei saa ta kindlasti rahulikult võtta, kuna esiotsa meeste punktivahed on üllatavalt väikesed. Esi nelikut lahutab vaid 4 punkti!!! Nii põnevat punktiseisu mõni etapp enne hooaja lõppu ei ole veel varem antud karikasarjas kohatud. See näitab ainult, et võistljate kiirus ja tase on ülimalt tasavägine. 

Krosskart 650 esikolmik enne neljandat etappi:
I  Karl Martin MILISTE (50p)
II  Laur LANGEPROON (47p)
III = IV  Marti SEPP (46p)
III = IV Peep LANGEPROON (46p)

Täieliku punktitabeli leiad SIIT.

Esmakordselt krosskart.ee karikatele peetav võistlus peetakse koos Superkrossi karikavõistluste sarjaga, kus on stardis lisaks krosskartidele ka vähemalt viies erinevas võistlusklassis ka võistlusautod. Kindlasti on mida vaadata ja saab olema üks väga põnev võistluspäev. Ole kindlasti kohal ning tule kaasa elama! 

Pealtvaatajatele algab võistluspäev kell 10:30, kui algavad kvalifikatsioonisõidud. 

Pilet: 10.- 
Lastepilet: 5.-

Kohtume juba 28. juulil LaitseRallyParkis!

Võistlusraja asukoht

Hooaja kalender

 

Foto: Pille Russi - rallifotod.eu