Krosskart 125 ja 650 stardivad rallikrossi meistrivõistlustel

05.04.2022

Tänaseks on info ametlik ning meil hea meel tõdeda, et tänavusel hooajal on lülitatud sisse Eesti Rallikrossi Meistrivõistlustele kaks uut võistlusklassi: Krosskart 125 ja Krosskart 650. See annab võistlejatele võimaluse võistelda juba meistritiitli nimel ning tõstab kindlasti veel enam võistlusklasside atraktiivsust uutele sõitjatele.

Võistlusklass Krosskart 650 on mitmeid aastaid eksisteerinud Eestis väiksemates võistlussarjades. Samuti tuntakse antud klassi vastu suurt huvi ning nähakse ühe väga põneva alternatiivina teistele autospordi aladele.

Noortele suunatud võistlusklass Krosskart 125 on saanud just viimasel aastal suurema hoo sisse, kui hakati rohkem tähelepanu pöörama noortele krosskardi sõitjatele seda nii tootja kui ka Autospordi Liidu poolt. Täna pole noortele väga palju valikud autospordis alustamiseks ja edasi liikumiseks. Krosskart 125-te nähakse ühe väga hea ja mõistlike kuludega hüppelauana noortele, kes soovivad edasi liikuda just autospordi maailmas. 

Esimene rallikrossi meistrivõistluste etapp leiab aset 30. aprillil Kulbilohu krossirajal Elvas. Rohkem infot sarja kohta leiab rallikrossi kodulehelt. 

Kui tekkis lisaküsimusi või soov samuti leida endale sobiv võistlusvahend uueks hooajaks võib julgelt meie poole pöörduda: info@krosskart.ee