Kalender 2019

14.01.2019

Esialgne Eesti karikavõistluste kalender on kinnitatud. Eesti karikavõistluste sari koosneb sellel aastal seitsmest etapist. Hooaeg algab juba veebruaris ning esimesed kaks etappi on planeeritud jääraja etappidena, kus krosskardid kasutavad piikrehve. Loodame, et selleks ajaks jätkub külma ilma ning võistlused peetakse ikka merejääl. Hooaeg jätkub juba traditsioonilistele autokrossi ja rallikrossi radadel ning lõppeb ringrajal, kus rajakatteks on vaid asfalt. Kalendris on ka üks täiesti uus võistlusrada, kus varasemalt krosskartide karikavõistlusi veel peetud pole. Nimelt peetakse kolmas etapp krosskartidele Kehala värskel rallikrossi rajal, mille näol on kõigi võistlejate jaoks tegemist täiesti uue rajaga. Vaadates uue hooaja kalendrit tõotab tulla väga põnev hooaeg. 

Eesti KV kalender 2019: 

16. veebruar - Pärnu laht või Ohekatku krossirada (jäärada)
3. märts - Pärnu laht või Taali (jäärada)
27. aprill - Kehala ring, Lääne-Virumaa (sarjas uus rada)
18. mai - Taali, Pärnumaa
16. juuni - LaitseRallyPark, Harjumaa
1. september - auto24ring, Pärnumaa
5. oktoober - auto24ring, Pärnumaa

Kellel, Eesti võistlustest jääb väheks on võimalik osaleda veel Läti võistlussarjas (LRX), kus on sellel aastal krosskardid üle mitme aasta võistlusklassina osalemas. 
Lisaks sellele on veel toimumas uuel hooajal ka Põhja-Euroopa meistrivõistluste sari (NEZ), millest lähiriikdes toimuvad etapid nii Lätis kui ka Soomes. 

Kõigi kolme võistlussarja kalendrid leiab SIIT.