Jäärajasarja liidrid kindlustasid oma positsioone

16.02.2021

EKV Jäärajasõidu võistlussari jätkus nädalavahetusel Võrtsijärvel, kus kahel järjestikusel päeval (13.-14. veebruar) peeti hooaja teine ja kolmas etapp. Kuigi toimumiskoht oli mõlemal etapil sama, kasutati mõlemal päeval täiesti erinevaid 3000m pikki võistlusradu. Esimesel päeval oli tegemist laugema ja kiirema rajaga ning teisel päeval tuli võistlejatel vaeva näha oluliselt tehnilisemal rajal. 

Klassides krosskart 125 ning krosskart 650 lõpetati võistluspäevad mõlemal etapil täpselt samas järjestuses. Klassis krosskart 125 võttis mõlemal etapil võidud Johannes Kasemaa ning klassis krosskart 650 Rait Sööt.
Siinkohal tasub veel märkida, et mõlema klassi liidrid Johannes Kasemaa (krosskart 125) ja Rait Sööt (krosskart 650) on teinud siiani jäärajal puhta töö ning haaranud sellel hooajal eranditult kõik etapivõidud.

Poodium II ja III etapil:
Krosskart 650
I - Rait SÖÖT 
II - Laur LANGEPROON
III - Karl Martin MILISTE

Krosskart 125
I - Johannes KASEMAA 
II - Georg Steve SUPPER 

PS! Johannes tähistas nädalavahetusel ka oma 10-ndat sünnipäeva. Palju õnne! 

Viimane ehk neljas EKV Jäärajasõidu etapp toimub 27. Veebruaril Võrtsijärvel, kuhu on korraldaja lubanud rajada finaaletapiks ligi 5000m pika võistlusraja (eelnevalt oli kuni 3000m). Kas praegustele jääraja liidritele sellel korral keegi vastu saab selgub juba Võrtsijärvel. 

Foto: MorroW Shoots